
Podczas Kursu poznacie podstawy Tanga argentyńskiego, które od wielu lat jest naszą ogromną pasją.
Bo Tango jest absolutnie wyjątkowe…Kto już go raz zakosztował, z pewnością potwierdzi nasze słowa.
Gdybyśmy mieli w kilku słowach Was zachęcić i powiedzieć dlaczego warto się go uczyć, to przede wszystkim:
- jest to taniec, który niezwykle uwrażliwia na precyzję prowadzenia i podążania,
- nie wymaga większego wysiłku fizycznego, przez co mogą go tańczyć osoby w każdym wieku,
- jest to taniec, który daje ogromną swobodę w interpretacji muzyki i poruszania się do niej (czego doświadczysz już od pierwszych zajęć)
- jest eleganckie, tajemnicze, przesiąknięte historią i tradycją.
✨START - WTOREK 13 STYCZNIA 2026r., godz. 17:30 - 19:00
Zajęcia trwają 90 minut.
✨KARNET MIESIĘCZNY:
140 zł od osoby/ 280 zł od pary (4 kolejne spotkania)
‼️UWAGA‼️
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA - ważna jest kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy zapisy zarówno w parach jak i solo (liczy się kolejność zgłoszeń).
✨FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY✨
https://forms.gle/YAKd1hLSrmRSvkBw5
Zajęcia będą odbywały się w każdy WTOREK w siedzibie Studia Tańca "La Fiesta" przy ul. Opawskiej 9 w Raciborzu.
Nie są potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne!! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!!
Instruktor:
Andrzej Urban
https://www.youtube.com/watch?v=YpmRVT_IQmg
https://www.youtube.com/watch?v=j_mBdXakoNY
Szkoliliśmy się i nadal szkolimy między innymi u:
Marcina Błażejewskiego
Luisa Bianchi i Danieli Pucci
Rity Caldas
Gianpio Cappuci
Katarzyny Czech
Magdaleny Myszki
Ezequiela Mendozy
Patrycji i Tadeusza Kościelniak
Tymoteusza Leya i Agnieszki Stach
Anety Orlik
Mariany Soler
Jorge Talquenca
Kontakt:
🕺Andrzej 607 479 809
💃🏻Ola 664 764 926
studiolafiesta@gmail.com
Zapraszamy!!!